ansco
26 اسفند 1401 - 16:06

خطیب جمعه اهواز: توافق با عربستان حکیمانه است/ امروز حامیان داعش داعیه حقوق بشر دارند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: توافق با عربستان توافقی حکیمانه و برد - برد است. امروز اجنبی‌ها به بهانه مسمومیت‌ در مدارس خواستار قرار دادن سپاه در لیست تروریست‌ها شد در حالی که خود آنها از حامیان داعش و تروریسم هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیت‌الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری امروز در خطبه های نماز جمعه اهواز اظهار کرد: ما باید از دولت جمهوری اسلامی و دبیر عالی شورای امنیت ملی بابت توافق با عربستان تشکر کنیم.

وی با بیان اینکه این توافق توافقی حکیمانه است، تصریح کرد: قطعا توافق با عربستان برد - برد و به نفع ملت ایران است و تنها متضرر این توافق اسراییل و آمریکا است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در عین حال با توجه به مسمومیت‌های اخیر در مدارس عنوان کرد: مقام معظم رهبری این مسئله را فتنه‌ای دانستند که در برخی مدارس کشور اتفاق افتاده است.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب از قوه قضاییه خواستند تا نسبت به کسانی که ثابت شد فتنه‌گری انجام دادند اشد مجازات صورت بگیرد. مخصوصا آنانی که به اجنبی وابسته‌اند و عفوی نیز در کار نیست.

آیت الله حیدری اظهار کرد: امیدواریم دستگاه‌های امنیتی هرچه زودتر این مطلب را روشنگری کنند تا دشمنان ایران و اسلام سوء استفاده نکنند.

وی همچنین با اشاره به بیانیه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران گفت: اجنبی‌ها رسما به بهانه مدارس و مسمومیت‌ها خواستار قرار دادن سپاه در لیست تروریست‌ها شد. معلوم است این‌ها زیر سر اروپا است. اصلا سراسر عملکردشان تروریستی و حمایت از تروریست ها است.

آیت‌الله حیدری با اظهار اینکه حاج قاسم به دنبال مبارزه با تروریسم بود، بیان کرد: کسانی که داعشی‌ها را حمایت کردند حالا دم از حقوق بشر می زنند. مگر سپاه نبود که تروریست‌ها را از لانه‌های خود بیرون آورد و به سزای اعمالشان رساند. آنها خودشان طرفدار تروریست‌اند نه ملت ایران و سپاه پاسداران.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1097771